Предновогодишна AFTERWORK забава

Предновогодишна AFTERWORK забава

ПОИНАКВА ПРЕДНОВОГОДИШНА AFTERWORK ЗАБАВА

Винарија „Royal Winery Queen Maria“ – Демир Капија

2022 е при крај и време е за квалитетна afterwork дружба и забава што ќе ја заокружи годината.

За да уживате во ново искуство, го одбравме најдоброто место, организираме жива свирка и…
Богата шведска маса!
Неограничен пијалок!
Вклучен превоз за безбедно уживање!

Кога?
Секој работен ден, почнувајќи од 12 до 30 декември 2022 г.

Каде?
Винарија „Royal Winery Queen Maria“ – Демир Капија

Како до таму?
Со организиран превоз со високотуристички автобус. | Поаѓање од Скопје во 16.00 ч. | Враќање од Демир Капија во 22.00 ч.

Поволности: Попуст за групни пријави!

Гифт карта: Подари забава некому и приреди му предновогодишно изненадување.

Цена: 3.500 денари
За да резервирате, пишете ни на info@traveltoday.mk или јавете ни се на 076 306 262.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x